R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L

AnasayfaradyoeylulGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sana kilon kadar mermi sıkarım...

2 posters
YazarMesaj
*CaDaLoz_*
Admin
Admin
*CaDaLoz_*

Kadın

Sana kilon kadar mermi sıkarım... Empty
MesajKonu: Sana kilon kadar mermi sıkarım...   Sana kilon kadar mermi sıkarım... Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 1:47 pm

Sana kilon kadar mermi sıkarım... 61911

Tuğba cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez mahkemesi vardı. Eski sevgiliyle karşılaştı. Geçmiş ortaya döküldü. İşte ayrıntılar...

Rulet operasyonu kapsamında aralarında manken Tuğba Özay ve Yaşar Öz'ün de bulunduğu 51 sanığın yargılanmasına başlandı. İlk kez hakim karşısına çıkan Tuğba Özay, kimlik sorgusu sırasında sabıkalı olduğunu öğrendi. Özay'ın eski sevgilisi de Özay'ın menejeri tarafından "sana kilon kadar mermi sıkarım" diye tehdit edildiğini söyledi.

İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, 'suç işlemek için kurulan örgüte yardım etmek' ve 'tehdide azmettirmek' suçlarından 3.5 yıldan 9.5 yıla kadar hapsi istenen Tuğba Özay'ın da aralarında bulunduğu 11'i tutuklu 29 sanık katıldı.

NEDEN SABIKALIYIM?

İlk kez hakim karşısına çıkan Özay, kimlik tespiti sırasında tutanağa 'sabıkalı' olarak geçirilince 'Neden sabıkalı olduğumu öğrenebilir miyim?' diye sordu. Hakim bunun üzerine Özay'a İzmir'de yargılandığı bir davada hakaret nedeniyle ceza aldığı için sabıkalı olduğunu söyledi. Özay kimlik tespiti nde model ve oyuncu olduğunu belirterek aylık gelirinin 10 bin YTL olduğunu söyledi.

"SANA KİLON KADAR MERMİ SIKARIM"

Özay'ın tutuklu yargılanan eski sevgilisi Abdülkadir Akın Büyükoğlu ise, 'Her şey Tuğba Özay ile hatalı ilişkim sonucudur. Tuğba ile tanıştıktan 1.5 yıl sonra duygusal ilişki yaşamaya başladık. Daha sonra kendisi tarafından kıskançlıklar başladı. Ben Özay'a aşıktım. Hatta kendisine evlenme de teklif ettim. Bir otelde kaldıktan sonra ertesi gün onu İzmir'e yolcu ettim. Bana telefonda 'Neredesin?' diye sordu. Ben de bir restoranda olduğumu söyledim. Tartışmaya başladık. Telefonda tehdit edildim. Benim yanıma Abdülcabbar Kibaroğlu ve Savaş Arıkdoğan adlı kişiler geldi. O gün onlarla tanıştım. Savaş bana, ’Sana kilon kadar mermi sıkarım’ dedi. Akmerkez’de toplandık. Tuğba’nın dini nikahlı eşim olduğunu söyledim. Abdülcabbar, Tuğba’yı aradı. Sinirimden ağlarken 2-3 el silah sesi duydum. Abdülcabbar bana 'Sen öldün' dedi. Ben de 'neden' diye sordum. Olaydan sonra Tuğba'yı aradım; 'Allah belanı versin, senin yüzünden biri vuruldu' dedim. Daha sonra telefonu kapattım. Kimseyi tehdit etmedim. Suçlamaları kabul etmiyorum' diyerek beraatını istedi."

ÖZAY: MENEJERİMDEN OLAYLARI YATIŞTIRMASINI İSTEDİM

Herhangi bir çete ile ilgisi olmadığını belirten Özay, “Akın Büyükoğlu’nun zaman zaman bana ve çevremdekilere tehditleri sinirli anında olmuştur. 5 Ağustos’ta bir festival için İzmir’deydim. Aramızda tartışma oldu. Olayların kötüye varmasından korktum. Menajerimin tanıdığı Savaş Arıkdoğan’dan bir büyüğümmüş gibi davranarak olayları yatıştırmasını istedim” dedi.

Mahkeme başkanının Büyükoğlu’ndan şikayetçi misiniz?” sorusuna Özay “Hayır. Karşımdaki düşmanım değil” şeklinde cevap verdi.

Duruşma sonunda Akın Büyükoğlu’nun da aralarında bulunduğu 7 kişi tahliye edildi.
RaDYoEyLuL
Admin
Admin
RaDYoEyLuL

Sana kilon kadar mermi sıkarım... Empty
MesajKonu: Geri: Sana kilon kadar mermi sıkarım...   Sana kilon kadar mermi sıkarım... Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 9:45 pm

Buda bunlarin düzeni Smile Very Happy

Sana kilon kadar mermi sıkarım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sana Geliyorum
» Ben Sana Kalbimi Verdim