R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L

AnasayfaradyoeylulGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

güzel sözler 1

2 posters
YazarMesaj
RaDYoEyLuL
Admin
Admin
RaDYoEyLuL

güzel sözler 1 Empty
MesajKonu: güzel sözler 1   güzel sözler 1 Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 12:42 am

1. Aşk Gülü Dikeniyle Avuçlamaya Benzer!
Ellerin Kan İçinde Kalır Ama
Dikenlerin Hesabını Gülden Soramazsın

2. Birgün Dudakların Kurursa Okyanusu Getiririm Sana
Akşam Ayazında Titrersen Güneşi Getiririm Sana
Eğer Gönlün Bir Sevgi Ararsa Kalbimi Söküp Getiririm Sana

3. Bataryası Zayıf Rüyalarımıza Şebeke Hatası Sebebiyle Birsüre Ulaşılamadı.
Şimdi İse Full Çeken Hattımla Seninleyim.J

4. Sesini Duysamda Heran Yüzünü Görmek Gibi Değil
Özlediğimi Bil Heran Hiçbir Şey Seni Sevmek Gibi Değil

5. Yatağını Gül Yapraklarıyla Rüyalarını Paptyalarla Süsledim
Üzerini Sevgimle Örttüm Tüm Kabuslarınıda Ben Aldım Ki Sen Rahat Uyu Birtanem!

6. Aşkım Yatağın, Sevgim Yorganın, Yüreğim Yastığın Olsun İyi Uyu Bir Tanem.

7. Sen Seni Seveni Görmeyecek Kadar Körsen.
Oda Sana Sevgisini Söylemeyecek Kadar Gururludur.

8. Bizim Ömrümüzde Irmaklar Vardır. Sularında Hayallerimizi Yüzdürdüğümüz.
Bizim Ömrümüzde Dostlarımız Vardır Günlerimiz Ayrı Geçtiğinde Üzüldüğümüz.

9. Ben Sevdanın Sokağında Oturuyorum Geceler Hiç Bitmiyor. Ben Hiç Uyumuyorum.

10. Bir Yağmur Damlası Seni Seviyorum Anlamını Taşısaydı Ve Sen Bana Seni Kadar Sevdiğimi Soracak Olsaydın İnanki Bir Tanem Hergün Yağmur Yağardı.

11. Yüreğim Hafif Islaktır Benim Kuytu Köşelerde Ağlamaktan
Ve Rengi Hafif Uçuktur Kurusun Diye Kaç Kez Güneşe Asmaktan.

12. Seni Unutmak İçin And İçtim Gözlerin Geldi Aklıma Vazgeçtim.

13. Hadi Uyandır Beni Söyle Gördüğüm Zamansız Bir Düşmü
Hadi Git, Uzaklaş, Yokluğuna İnandır Beni Gerçekten
Yoruldum Her Bulduğum Yerde Seni Kaybetmekten.

14. Gözlerin Nehir Kirpiklerin Köprü Olsa
Ben Üzerinden Geçerken İpler Kopsa Ve Düştüğüm Yer Dudakların Olsa.

15. Ne Seni Unutmak İçin Bir Çabam Var İçimde Nede Aşkımı Körükleyen Bir Rüzgar
Ne Seni Görmeden Durabilecek Kadar Güçlüyüm Nede Görmeye Dayanacak Kalbim Var.
RaDYoEyLuL
Admin
Admin
RaDYoEyLuL

güzel sözler 1 Empty
MesajKonu: Geri: güzel sözler 1   güzel sözler 1 Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 12:43 am

16. Bir Gün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Sessiz Sedasız Ölüme Gitmek İstersen Yanıma Gelki Sana Sensiz Yaşamanın Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.

17. Gözlerin Gözlerime Değdiğinde Felaketim Olurdu Ağlardım.

18. Ne Zaman Ayrılık Saati Gelse İçimdeki Güllerin Boynu Bükük Bir Zaman Kalırım Öylece
Neden Sonra Gittiğini Anlarım İçimde Güller Ağlar Ben Ağlarım.

19. Hadi Gel Tut Ellerimi! Benimle Yan! Benimle Meydan Oku Her Çaresizliğe Benimle Uyu Benimle Uyan. Birlikte Varalım Onuncu Aylara Ben Bir Eylül Sen Bir Haziran

20. Nezaman Tutsam Ellerini Gözlerimin Önünden Mevsimler Geçer
Nezaman Gözlerin Gözlerime Değse Samanyolundan Bir Yıldız Düşer.

21. Bugün Yeni Bir Meyhane Keşfettim Mezarlığın Karşısında
Birgün Beni Ararda Bulamazsan Ya Meyhanedeyim Yada Tam Karşısında.

22. Seni Günde Bir Defa Düşünüyorum Oda 24 Saatime Maloluyor.

23. Denizi İçerken Maviler Takıldı Boğazıma, Karaya Vuran Balık Gibi Çırpınıyorum.
Bu Derin Uçurumun Önünde Hangi Yazgı Tutukladı Beni.

24. Hasret Kapımda Nöbetler Tutuyor Sevgilim Uzak Bir Şehirde Gözlerim Onu Arıyor Bir Kuş Olup Gitsem Aşsam Şu Enginleri Varsam Senin Yanına Öpsem Doyasıya Koklasam

25. Hani O Gün Beni Anlayan Sen Gitmiştin Ya Seni Başkalarında Aradım Ama Yoktu Beni Senin Kadar Anlayan, Yinede Üzülme Çünkü Ben Seni Sensizde Sevebiliyorum....

26. Aşka Meyli Olmayan Kanatsız Kuş Gibidir. Vah Ona!!...

27. En Güzel Yarınlar Senin Olsun Sen Buna Layıksın Ömrün Mutluklarla Dolsun
Eğer Gün Gelirde Sen Beni Unutursan İnan Ki Tatlım Canın Sağolsun.

28. Hiçbir Kız Bir Erkeğe Boyun Eğmez Hiçbir Erkek Bir Damla Gözyaşına Değmez.

29. Yanağına Düşen Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına İndiğinde Ve O Bir Damla Serinliği Biriyle Paylaşmak İstediğinde Yüzünü Rüzgara Dön Ordayım.

30. Yapraklar Sararıp Dökülürken Yere, Yaşlı Gözlerini Çevirip Göklere, Hergün İstemem Yılda Bir Kere Adımı Anmayı Sakın Unutma
RaDYoEyLuL
Admin
Admin
RaDYoEyLuL

güzel sözler 1 Empty
MesajKonu: Geri: güzel sözler 1   güzel sözler 1 Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 12:43 am

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüreğimden o zaman?

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben sana onuncu köyden sesleniyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

Sevdim aldattı beni; Güldüm ağlattı beni; Gittim kölesi oldum; Götürdü sattı beni.....

Aşkın göz yaşları denize düştüğünde sahile şu imzayı atar: Seni seviyorum

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Sen bana bakma ben senin baktığın yerde olurum.

Gözlerinde dogmak, yanaklarinda yasamak, dudaklarinda ölmek icin Gözyaşın olmak isterdim!!!

Aşkımı dağlara yazacaktım ama aşkımdan büyük dağ bulamadım...

Senin olan herşeyi sensizliği bile seni hatırlattığı için seviyorum.

İçtigim sigaram gibiydin aranızda tek bir fark vardı sigaramı ben bitirdim beni de sen...

Başını göğsüme yasladığın zaman tek düşmanım akip giden zamandır.

Bir gün güneş doğmayi ay batmayı unutursa ben de seni unutacağım...

En sonunda bir gün seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım sonra seni kalbime gömüp Azraile hadi al canımı diyecegim sensiz bu dünyayı asla terketmeyeceğim...

Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, Büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz.

Her şey olurda şu kalbim bir tek aşık olamaz.

Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur ben seni seviyorum sen sevmesen de olur.

Eller bana kalpsizsin diyorlar, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar!!! Seviyorum.

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini. İnan yanındayken çekiyorum en çok hasretini!

Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, Ben de yazmak isterim adımı defalarca Dudaklarımla dudaklarına.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, Birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez.

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde,kalan son sevgi parçasını seninle, Sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde.

Aşk gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalır ama dikenlerin hesabını gülden soramazsın.

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana. Akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana. Eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana.

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gelki sana sensizyaşamanın sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Gözlerin gözlerime değdiğinde felaketim olurdu ağlardım.

Ne zaman ayrılık saati gelse içimdeki güllerin boynu bükük bir zaman kalırım öylece.

Neden sonra gittiğini anlarım içimde güller ağlar ben ağlarım.

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın,Dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.
RaDYoEyLuL
Admin
Admin
RaDYoEyLuL

güzel sözler 1 Empty
MesajKonu: Geri: güzel sözler 1   güzel sözler 1 Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 12:44 am

Kapının Önünde Aşk Yapma Aşkın Gözü Kördür Ama Komşularınki Asla.

Kalbimde Arama Eski Yerini Sen Gözümden Akan Sele Karıştın

Bir Eski Dost Gibi Hatırla Beni Bir Selam Ver Yeter Zahmet Olmazsa Unutmuş Olsanda Eski Günleri Adımı An Yeter Zahmet Olmazsa

Seni Sordum Sokak Lambalarına Bekleme Boşa Gelmezm Dediler Boynumu Büküpte Baktım Onlara Halime Acıyıp Zavallı Dediler.

Buruk Hasret Dolu Geceleri Öldüreceğim Birgün Bu Ayrılık Şarkılarını Kurşuna Dizeceğim Ve Seni Benden Ayırdığı İçin Kaderimi Mahkemeye Vereceğim.

Güller Anlatsın Sana Olan Sevgimi Güller Anlatsın Yanlızlığımı Çaresizliğimi Yavaş Yavaş Eriyen Yüreğimi Güller Anlatsın Ben Anlatamadım Güller Anlatsın

Korkma Sevgiden Çekme Ellerini Bırak Yaşasın Yüreğin Dizgin Yakışmaz Dörtnala Bozkırlarda Kısrağın , Hatırla! Gülün Dikeni Olmasa Hiç Bukadar Sevilirmiydi.

Kurak Çöksede, Denizlerine Gönlünün İnan Gözyaşlarımla Sulardım Seni Sonuna Değin Ömrümün.

Ağlayışım Terk Edip Gidişine Değil. Ben! Sensizken, Senden Diye Sensizliğini De Sevmiştim. Sen, Seninle, Senide Sensizliğinide Alıp Gittin.

Beni Şair Ettin, Beni Adam Ettin, Bana Yazık Oldu.

Aşkımızı İstemeyenler Bizi Çekemeyenler Ayrılın Artık Diyenler Hey Siz! Siz Kazandınız.

Bahar Gözlerine Bakınca Dalarım Tutamam Kendimi Ağlarım

Git Dediğin Yerlermi Uzak Yoksa Sen Mi?

Acılarımın Prangası Vermez Ellerimi Hüzünlerimin Darağacına Astım Kendimi

Bugün Seni Dünden Çok Yarından Az Seveceğim

Seni Dün Sevmedim Dünler Bitti Seni Bugünde Sevmeyeceğim Bu Günlerde Bitecek Seni Yarın Seveceğim Çünkü Bebeğim Yarınlar Hiç Bitmeyecek!....

Bir Sen Varsın Dünyamda Beni Anlayan Birde Sevmek Var İçimde Sıcaklığınla Yanan

Sev! Öyle Sevki Kalmasın Bir Damla Gurur Gururun Başladığı Yerde Sevgi Izdırap Olur.

Sevilmeye Layık Olan Ancak Sevmesini Bilendir.

Üzüntülerin Kumsaldaki Ayak İzleri Kadar Hafif Sevinçlerin Okyanuslar Kadar Derin Olsun

Düşmanımın Nefreti Dostumun Sevgisinden Daha Gerçektir.

Sevdiğim İnsanlara Kızabilirdim. Eğer Sevmek Bana Mahzun Durmayı Öğretmeseydi.

Kuşlar Gibi Uçmayı Balıklar Gibi Yüzmeyi Öğrendik Ancak Bu Arada Basit Bir Sanatı Unuttuk Kardeşçe Yaşamayı!..

Bak Gözlerime Gözbebeklerim Eridi, Bak Ellerime Ellerim Çürüdü, Bak Yüreğime Yüreğim Eskidi, Bak Günlerce Sardığın Bana Bak Tükendi Bitti..Yetti Bu Acı Beni Öldürmeye, Sonum Oldu Son Bir Bakışın Canıma Yetti..

Küçükken Çikolata İçin Ağlıyordum Şimdi İse Senin İçin

Duyguları Açığa Veren Gözler Olmasa Kalp Hislerin Mezar Taşı Olurdu.

Soğuk Kalpten Sıcak Söz Çıkmaz.

Bazı Aşklar Okyanus Gibidir. Görmesende Sonunun Bir Yerde Bittiğini Bilirsin, Şimdi Okyanuslar Bile Kıskanır Sana Olan Sevgimi, Görmesemde Biliyorum Sonunusonsuza Dek Bitmeyecek.

Doğru Söyleyeni Dokuz Köyden Kovarlar Sana Onuncu Köyden Sesleniyorum Seni Çok Ama Çok Seviyorum.

Gözlerin Gözlerimde, Ellerin Ellerimde, Kalbin İçimde Ve Ruhun Bedenimde Olduğu Sürece Seni Sonsuza Kadar Seveceğim.

Ağırdır Sevmelerim Her Yürek Taşıyamaz, Büyüktür Umutlarım Her Omuz Kaldıramaz, Her Şey Olurda Şu Gönlüm Birtek Aşık Olamaz...

Ömrüm Seni Beklemekle Geçecekse Ve Ölüm Seni Beklerken Gelecekse Bilki Seni Ordada Bekleyeceğim..

Güzelsin Şirinsin, Şahanesin. Çektiğim Çileye Tek Bahanesin. Melekmi Şeytanmı Bilmemki Nesin. Tuzaktan Tuzağa Atsanda Olur. Ben Seni Seviyorum. Sen Sevmesende Olur.

Sen Desem Seni Bilirmisin, Sen Diye Bir Desen Çizebilirmisin.Bir Mesken Bulamadım Kendime.Büyük Aşklar Vardır Hani Bilir Misin

Eller Bana Kalpsizsin Diyorlar, Doğru Çünkü Kalbimin Sende Olduğunu Bilmiyorlar.

Seni Her Özlediğimde Kalbime Bir Yıldız Çiziyorum. Seni Ne Kadarmı Özledim? Artık Kalbimde Bir Gökyüzüm Var. Çünkü Seni Seviyorum

Yıllardır Sevgimin Öyle Çok Muhafızı Ve Düşmanı Olduki İnan Ban Seninle Onları Aştı. Ve İnanki Seni Seviyor Olmak Bile Büyük Nimet Benim İçin.
güzel sözler 1 Yarasin
RaDYoEyLuL
Admin
Admin
RaDYoEyLuL

güzel sözler 1 Empty
MesajKonu: Geri: güzel sözler 1   güzel sözler 1 Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 12:44 am

KUYRUKLU YILDIZLAR VARDIR, DÜNYAYA YETMİŞ YILDA BİR GELİRLER, İNSANLAR ONU HAYATLARI BOYUNCA YA BİRKEZ YADA HİÇ GÖRMEZLER.BEN GÖRDÜM. O DA SENSİN BİRTANEM...

AŞKIM VAR DAĞLAR BİLEMEZ, SEVGİM VAR KİMSENİN AKLI ALAMAZ, BİRDE SEN VARSIN YA BİTANEM DÜNYADA KİMSE BÖYLE SEVEMEZ.

EN GÜZEL DENİZ GİDİLMEMİŞ OLANDIR. EN GÜZEL ÇOCUK DAHA BÜYÜMEDİ, EN GÜZEL GÜNLERİM SENİNLEDİR VE SANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM EN GÜZEL SÖZ DAHA SÖYLENMEMİŞ OLANDIR. SENİ SEVİYORUM!

BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM. BUGÜNÜ YAŞIYORSAM EĞER, GELECEK GÜZEL GÜNLERİN SENİ GETİRECEĞİNE İNANDIĞIM İÇİNDİR.

BEN SENDE İMKANSIZLIKLARINI SEVDİM. FAKAT ASLA UMUTSUZLUKLARINI DEĞİL. BİRGÜN BİRİ ÇIKIPTA BİR ÇIRPIDA GÜNEŞE ADINI BUZLA YAZARSA BİLKİ O SENİ BENDEN DAHA ÇOK SEVİYORDUR.

ETKİLEME SANATI.......... Erkek: "Sesi sen de duydun mu? " " Ne sesi? Ben birsey duymadım! " " Kalbim kirildi " " Baban hırsız mıydı? " " Hayır ! Ne Alaka?!? " " Gözlerinin yerine konulan elmasları kim, nerden çaldı o zaman? "

" Bana yolu tarif edebilir misiniz? " Kiz: " Ne yolu? Nereye? " " Kalbine"

" Benim dördüncü kız arkadaşıma çok benziyorsun. " " Kaç tane kız arkadaşın oldu senin? " " Üç"

" Sırtına dokunup: "Aman Allah' ım gerçekten omuz kemikleri!! Ben bunları kanat sanmıştım! " " Baban uzaylı mıydı? O da nerden çıktı? Senin gibi birşey yeryüzünde yok çünkü!

" Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim? "

"Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim? "

Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...

Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.

Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.

Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de.....

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...

KAC ZAMANDIR AGLAYAMADIM SANA AFFET BENI , HER CAGRISINDA BASKA SESLER ÖRTTÜ SESINI KALBIM SENINLE ÖZLEMIM SENINLE AH BIR KAVUSSAM SANA DOLDURSAM ICIMI SENINLE SENI COK SEVIYORUM

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

KARANLIK GECEDE ÖNEMLİ DEĞİLDİR YILDIZLARI GÖRMEK,

GÜNDÜZLERİ YILDIZLARI GÖREBİLMEK MARİFET,

AŞIK OLMAK ÖNEMLİ DEĞİL, BİR ÖMÜR BOYU SEVEBİLMEK MARİFET

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak,yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin!

İSKELEMİN AYAGINDAKI BALIKLAR GETIRDI HABERINI, DEDILER KI 'BIR DENIZ KIZI HABER UCURDU SANA' INANAMADIM,GOKYUZUNE BAKTIM ; MARTILAR GULUMSEDI BANA! "UMUT YAZIYORUM BIR KIR CICEGININ TAC YAPRAGINA. NICE SOGUKLARA DAYANIYORDA BIR SOZUNLE KIRILIVERIR DIYE KORKUYORUM... (CADILARIN EN TATLISINA..güzel sözler 1 Smile_old

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim ,eremediğim vuslatlarda ümidin.

Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.

Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler. Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnıca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma..

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır...

Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir "insan olma" cesaretini bile gösteremedin

güzel sözler 1 Buyukdis
RaDYoEyLuL
Admin
Admin
RaDYoEyLuL

güzel sözler 1 Empty
MesajKonu: Geri: güzel sözler 1   güzel sözler 1 Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 12:45 am

Bir Aptalın Sizi Öpmesine İzin Verin Ama Bir Öpücüğün Sizi Aptal Etmesine Asla!.

Sevgi Basittir, Karmaşık Olan Bizleriz. Sebgi Güven Verir İnsanlar Aldatır. Sevgiye Her Zaman Güvenilir İnsanlara Asla!.

Sana En Muhtaç Olduğum Şu Anda Gel! Yaşamak Olsanda Gel Ölüm Olsanda Gel!..

Gidenler Yokluklarıyla Değil Giderken Söyleyemedikleri Sözler Yüzünden Hüzün Verirler!

Güneşi Seviyorum Diyorsun Güneş Açınca Gölgeye Kaçıyorsun. Yağmuru Seviyorum Diyorsun Yağmur Yağınca Şemsiyeni Açıyorsun. Korkuyorum Sevgilim Çünkü Beni Sevdiğini Söylüyorsun.

Bu Güzel Aşkımıza Nokta Koyma, Sana Kucak Dolusu Virgül Getirdim,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,

Sana Şarap Vereceğim, İç Ama Sarhoş Olma. Sana Bir Gül Vereceğim, Kokla Ama Soldurma. Sana Kalbimi Vereceğim, Sev Ama İncitme!...

Maviler Giyer Bulut Olurum, Yeşiller Giyer Bahar Olurum Bakarsın Birgün Beyazlar Giyer Senin Olurum.

Hep Beni Kimse Sevmiyor Ki Derdin! Usulcacık Sokulup Yüreğine "Ben" Demek İsterdim.

Bir Ömür Boyu Seninleyim Desende İstemem Artık. Çünkü Sen Rüzgarın Çoşturduğu Bir Toz Bulutusun Bugün Bana Esersin "Yarın Ellere"!...

Hep Kalanlara Gidenleri Kattım! Birgün Yerine Geçemediler. O Kalanlara Gidenleri Kattım Yine Bir Tane Sen Edemediler.

Önceleri Hasreti Hiç Tatmadım Yarimden Hiç Ayrı Kalmadım Biter Diye Takvimlere Baktım. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım.

An Gelir İnsan Gülerken Ağlarmış. Gözyaşları Sel Olup Kalbine Akarmış Kahkaha Bir Maske Derler Bilirmisin? İnsan Sevdiğinden Ayrılınca Bu Maskeyi Takarmış.

Bana Dünya Yuvarlaktır Dedin Dediğin Doğruysa Neden Geri Dönmedin.

Gençliğine Güvenip Erken Derken Belki Elveda Bile Diyemezsin Giderken.

Dünya Delikanlı Olsaydı Yuvarlak Olmazdı.

Allah Gücü Erkeğe Güzelliği Kadına Vermiş Nevarki Her Şeyi Yenen Güç Güzelliğe Yenilmiş.

Bulutlara Yükledim Hasretimi, Rüzgarlarla Yolladım Sevgimi, Yağmurlar Yağdırdım Gözyaşlarımla Küçük Melekler Gönderdim Seni Öpmeye! Geldilermi?...........

Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim Ama Ne İçin Sevdiğimi Unuttum.

Dudaklar Yalan Söyleyebilir Ama Gözler Asla

Hayatta Hiçbir Şey İlk Aşkın Yerini Tutamaz İnsan Sevse Bile O İlk Aşk Hiç Unutulmaz.

İlk Aşkın İlk Hatırası Zihinlerden Silinmez

Her Seven Adsız Bir Kahramandır Ve İnsan Sevebildiği Kadar İnsandır.

Sana Sevgimi Yıldızlara Benzetiyorum. Seni Ne Kadarmı Seviyorum Artık Benimde Yüreğimde Bir Gökyüzüm Var.

İnsanlar Tanıdım Yıldızlar Gibiydiyler. Hepside Gökyüzündeydi. Ama Ben Güneşi Yani Seni Seçtim Senin İçin Bin Yıldızdan Vazgeçtim. (Ama Sen Anlamadın Yazık!!!!!!...

Sanmaki İsmini Birbaşkası Silecek Seninle Başladım Seninle Bitecek

İçine Düşen Her Hüzün Damlası Sana Seni Ne Kadar Çok Sevdiğimi Hatırlatsın.

Artık Bulutlara Yazıyorum Hasretimi Yağmur Yağınca Anlarsın Seni Ne Çok Özlediğimi!...

Bana Öyle Bir Mektup Yazki Sevgilim Açar Açmaz Duyayım Kokunu Sevda Essin Başak Saçlarında Sesin Yüzümü Rüzgarla Bulsun Bana Öyle Bir Mektup Yazki Sevgilim Gelsin Beni En Koyu Zulamda Bulsun Ve Öyle Bir Mektup Yazki Varsın Ölümüm Olsun.

Bu Akşam İçimde Tuhaf Bir Sıkıntı Var Dünyada Sanki Bir Ben Kalmışım Sanki Herkes Nerde Keder Varsa Bırakmış Ben Nerde Bulduysam Toplamış Almışım Önümde Söğüt Ağacı Herzamanki Haliyle, Çaresiz Havuz Su Rahat, İnsanlar Susmuş Sessiz Bir Yağmur Gibi Başladı Bende Konuşmak İhtiyacı!..

Hasretin Öldürdü Beni ! Şimdi Geceler Çaresiz, Geceler Sensiz, Bir Öpüşten Daha Sıcak Şimdi Yağmur Damlası Gelip Konar Dudaklarıma Sessiz. Söylemişmiydim Hasretin Öldürdü Beni Hiç Sebepsiz.

Yardım Etmekmi İstiyorsun ? O Zaman Dinle; Yaşama Sevinci Getir Bana Çokça Olsun Çabuk Tükenmeyenlerinden İhtiyacım Var Bu Ara Unutmak Üzereyim Mutluluğu, Unuttum Sıcak Bir Çayın Tadını, Esen Rüzgarın Serinliğini, Hadi Durma Öyle Hatıralarımı Canlandır, İyi Olanları.

Uçurumun Kenarında Da Olsan Sırf Hayata Gıcıklık Olsun Diye Gülümse.
RaDYoEyLuL
Admin
Admin
RaDYoEyLuL

güzel sözler 1 Empty
MesajKonu: Geri: güzel sözler 1   güzel sözler 1 Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 12:45 am

Allahın Sana Verecegi En Büyük Ceza Mutluluk Olsun Ağlamak İste Fakat Gözyaşların İçine Aksın

Bir Ömürki Ellerimizden Masumca Kayıp Gidiyor Sevdiklerimize Bile Yetmeden

Diyorlar Ki Çıkmazmış Bu Rüya...Sen Kim,Ben Kimmişim Güya..."

Yüksek Tepelerde Hem Kartala Hem De Yılana Rastlanır...Ama Birisi Oraya Uçarak Diğeri İse Sürünerek Gelmiştir.

Yokluğunda Büyüttüm Bu Sevdayı,Bunu Varlığına Bağışlıyorum

Ya Hiç Gelmeseydin.. Gelişinle Zuhur Etmeseydin İçimde
Ya Gitmeseydin Yada Giderken Götürseydin İçimdeki Seni De

Bugün Üstüne Bastığın Çimenler, Yarin Toprağının Üzerinde Bitecek.

Ey İnsan.. ! Edep Nedir Diye Arar, Sorarsan Eğer;
Bil Ki Edep, Ancak Her Edepsizin Edepsizliğine Sabır Ve Tahammül Gösterebilmektir.

Var Olan Her Şeyin Yok Olandan Gelmesi İmkansızdır. Size Ne Yapacağınızı Söyleyebilirler, Ama Ne
Düşüneceğinizi Asla.. !

Göz Sevdiğini, Gördüğünü Yitirebilir. Can Gözüyse Gördüğünü Daima Görür.

Yiğit Dediğin, Güreşte Rakibini Yenen Kimse Değildir; Asil Yiğit Kızdığı Zaman Öfkesini Yenen
Kimsedir.. !

Tenini Besleyip Geliştirmeye Bakma, Çünkü O Sonunda Toprağa Verilecek Bir Kurbandır.
Sen Gönlünü Beslemeye Bak.! Yücelere Gidecek, Şereflenecek Odur.

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

İnsan Sahte Para Yapar Ama Daha Çok Para Sahte İnsan Yapar...

Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın

Her Hatırlayış Evvelinde Unutmayı Saklar Bilir Misin?Ve Bilir Misin Ben Seni Bir Dem Olsun Unutmadım!....(

Özünde Soyluluk Yoksa İnsanın Taç Da Giyse Soysuzdur !!!

Soytarılık Etmeden Güldürebilmek Seni Ekmek Çalmadan Doyurabilmek Ve Haksızlık Etmeden Doğan Güneşi İçime Süzebilmek Gibi Mülteci İsteklerim Oldu Arasıra Bilmiyorsun...

Bana Dünümü Geri Getirin, Ben Size Yarınlarımı Vereyim

Aşık Olmak Bana Okyanusları Hatırlatırdı...Benim Aşık Olmam,Benliğimin Beni Acıtan Bütün Sırlarını Bir Okyanusta Eritmek Anlamına Gelirdi

Tanrının Bana Verdıgı En Kutsal Hedıye Sevgı Dolu Bır Kalp;Yalnız, Bunun Bana Acı Verecegını Hıc Hesaba Katmamıs Olsa Gerek

Sevmek Bir Bakıma Zamanını Vermektir, Zaman Aralarını Doldurmak Değil, Sabahları Birlikte Uyanmaktır Ve Yelin Sessizliğini Gecenin Gizemini Bakışa Bakışa Duyumsamaktır Sonra Birbirinin Damarlarında Bir Kavurgan Kan Gibi Dolanmaktır...

Eger Birgün Bulusacağımız Yere Gelemezsem.Dünyanın Bütün Renklerinden Oluşan Bir Demet .Çiçek Yaptır.Çünkü Beni Senden Ayıracak Olan Tek Kuvvet Ölüm Beni Yakalamış Demektir.

Sevmek Seni Seviyorum Demek Değil..... Seni Seviyorum Derken Titremektir

Seni Benim Kadar Sevenler Sana Benim Kadar Hasret Kalsın!!!

Bır Düsmanı Affetmek,Bır Dostu Affetmekten Daha Kolaydır

Ölümden Değilde Ölümlerden Korkarım,Çünkü İlkinde Ben Varım,İkincisinde Sevdiklerim

Bilir Misin Geceler Ne Kadar Uzun Gelir Bekleyenlere, Hele O Beklenenler Vazgeçilmezlerdense

İnsanlar Aya Benzer Çünkü Kimseye Göstermedikleri Bir Karanlık Yüzleri Daha Vardır.

Bugün Senin İçin Bir Başkasını Terkeden Yarın Bir Başkası İçin Seni Terkeder.

Eğer Bir Fikre Yeterince Bağlı Kalırsanız O Fikir Artık Saygıdeğer Hale Gelmiş Demektir.
RaDYoEyLuL
Admin
Admin
RaDYoEyLuL

güzel sözler 1 Empty
MesajKonu: Geri: güzel sözler 1   güzel sözler 1 Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 12:46 am

Yapraklar sararıp dökülürken yere, yaşlı gözlerini çevirip göklere, her gün istemem yılda bir kere adamı anmayı sakın unutma !
BR>Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip hiç anlamaya çalışmamak gerekir.

Birgün sevgilim sordu aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye.Ertesi gün gördün onu başkası ile ve fısıldadım kulağına aşk bir IZDIRAPtır diye ...

Seni seviyorum diyen sözlere değil, senin için ağlayan gözlere inan!

Seni ben değil gözlerim seçti. Onlar seçti onlar beğendi.Sen benim değil onlarınsın. Gittiysen bana ne! Onlar yansın yokluğuna.

Önceleri, unutmak ölmekten daha uzak degildi. önceleri, kararan bir kent aksamina sokak lambalari gibi serpilmezdim. yalniz kalmazdim sokak lambalari gibi sesime tellerin feryadi göçmemisti daha; önceleri çocuktum...

Ne yeminler bozdum geceler büyürken sensiz ne yeminler bozdum yıllar geçerken sitemsiz ne yeminler bozdum tarifi bile imkansız! SENİN İÇİN EY GÜLÜM!!!....

Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa inasna uzakta olduğun için tutkunum sana.Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya iasna imkansız olduğun için aşığım sana ..

Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar ..

Unuturum desem de inanma sakın ömrümce kalbimden silinmez adın.Bir sızı içimde, senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

Baktıkça çoğalır yıldızlar gecede,parmaklarınla sayılmaz;kimi duyulur,kimi duyulmaz,dinledikçe çoğalır gecede,sesler gelir,ya hızlıdan ya yavaştan.Herşey kendi dilince konuşur;karanlık örtse de üstünü gecede devam eder renk renk ağacın dalında,rüzgarda;herşey kendi rengince konuşur.Gözlerini kapatır beklerdi;ısıtıncaya dek,ağacın dalında,rüzgarda;yeşili duydu mu uyurdu,Rüyasında..

Gözleri uzaklıklar değil bazen de gözle alamadığımız yakınlıklar acıtır.

İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler. Gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.

Yarı dalgalı olmamalı deniz. Ya durmalı ya da kudurmalı. Ya girmeli hançer sonuna kadar ya ad kınından çıkmamalı.Yarı gönül vermemeli sevgili sonunda sevmeyecekse. Hele yarı dudak hiç doyasıya öpmeyecekse..

Onun güzelliğini herkes görüyorsa o bence az güzeldir. Herkes biliyorsa o bence hiç güzel değildir.Onun güzelliğini yalnız ben görüyorsam bu sevgidir.Onun güzelliğini yalnız ben biliyorsam bu AŞKTIR. Hiç kimse bilmiyorsa bu yalnızlıktır.

Hayat yaşandığı kadar vardır. Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya hayallerdeki ümittir.
HÜSRANI İSE BİRTEK YERDE KABUL EDİYORUM. YAŞAMAK VARKEN YAŞAYAMAMIŞ OLMAKTA.

Kimsesizim hışmımda yok hasmım da! Görünmezim cismim de yok resmim de Dil üzmezim, tek hece var ismimde.Barınağım gönül denen yer benim, benim adım AŞK!

Yağmurdan sonraki toprak kokusu olacak havada.. Seninle gökkuşağının altından geçeceğim.. Seni yağmurdan sonra seveceğim.. Ve seni sevdiğimi kimseye söylemeyeceğim.. Belki bu dünya gözüyle gördüğüm son yağmur olacak.. Islak kaldırımlarda sırılsıklam yürüyeceğim.. Ben seni yağmurdan sonra seveceğim.

Bu gece rüyama gir gizlice beni sımsıkı sar öp kokla iyice son kez isyanlar savur küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice !!.

Bizim orda yıLdız kaydımı biri öLdü derLer Sizin ordaysa diLekLeriniz kabuL oLur. Yani anLıyacağın güzeLim Sizin diLekLerinizin kabuL oLmasi için bizden birinin öLmesi Lazım!.

Ben seni deli gibi sevdim.Sen beni deliyim diye sevmedin.

Kavgayı bir ağacın yaprağına yazmak isterdim,sonbahar geLsIn,yaprak kurusun diye..Öfkeyi ßIr buLutun üstüne yazmak isterdim,yağmur yağsın, buLut yok oLsun diye..Nefreti karLarın üstüne yazmak isterdim,güneş açsın,karLar erisin diye..Ve dostLuğu ve sevgiyi yeni doğmuş bebeğin üstüne yazmak isterdim,onLar büyüsün ve tüm dünyayı sarsın dIye.
Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi

Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok...
Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya..

Dudakların gibi sıcaktı. kahveyi bıraktım. Dumanında hayalin vardı. sigarayı bıraktım.... Rüyalarımda sen vardın , uyumayı bırak

Geldiğin zaman boşluk dolduran değil, gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol.

Kötümser yalnız tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki ışığı görür,gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür

İnsanlar özgür olarak doğar,ama her yerde zincire vurulmuş olarak yaşarlar.(jean jacques rousseau)

Eğer dünya hakkında birazcık bir şey anlamak istiyorsak hınçtan ve nefretten arınmamız gerekir(jean genet)

Yıldız kümelerini ilk keşfedip ad veren aşıklardır

Bakışlarını kaldır ama bakma bana (ıngeborg bachmann)

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin!

Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır
*CaDaLoz_*
Admin
Admin
*CaDaLoz_*

Kadın

güzel sözler 1 Empty
MesajKonu: Geri: güzel sözler 1   güzel sözler 1 Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 8:02 pm

masallah eylul emegine saglik

güzel sözler 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-