R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L

AnasayfaradyoeylulGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sokakta dilenen bu ünlü kim?

2 posters
YazarMesaj
RaDYoEyLuL
Admin
Admin
RaDYoEyLuL

Sokakta dilenen bu ünlü kim? Empty
MesajKonu: Sokakta dilenen bu ünlü kim?   Sokakta dilenen bu ünlü kim? Icon_minitimePtsi Nis. 28, 2008 10:32 pm

Nehir Erdoğan'ın bir homeless'ı (evsiz) canlandırdığı Türk-Amerikan ortak yapımı "Meleğin Sırları/Broken Angel" filmi 14 Mart'ta vizyona giriyor.

Erdoğan, filmde kendisini en çok rol gereği sokaklarda dilendiği sahnelerin zorladığını söyledi.

Ebru'nun dramı beyazperdede

Yapımcılığını Unicvisions ve Kenan Production’ın üstlendiği, yönetmenliğini ABD'E yaşayan ANKARA Devlet Tiyatrosu eski sanatçılarından Aclan Büyüktürkoğlu’nun yaptığı, Nehir Erdoğan’ın başrol oynadığı "Meleğin Sırları/Broken Angel" filmi, 14 Mart'ta Türkiye'de gösterime girecek.

Film, İngilizce öğrenmek amacıyla ABD'ye giden Ebru adlı Türk kızının başından geçenleri konu alıyor.

İlginç bir tecrübeydi

Hollywood’da çekilen ilk Türk-Amerikan ortak yapımı film olma özelliği taşıyan "Meleğin Sırları/Broken Angel"da, annesi tarafından Amerika’ya gönderilen Ebru'nun aşk hayatında yaşadığı hayal kırıklıkları sonrasında düştüğü durum beyazperdeye yansıyor.

Filmde sokaklarda dilenerek yaşamaya çalışan bir homeless'ı (evsiz) canlandıran Nehir Erdoğan, "Benim için zor ama ilginç bir tecrübeydi" dedi.

" Doğru insanı bulduğuna inanıyorsan . . .sevgin gerçekse ve paylaşabiliyorsan, bilmesede paylaşmayı sevdiğin. . .
Yaşatarak öğretebiliyorsun. ne duruyorsun ? yüzmeyi öğrenmişsin sen. dalsana mutluluk denizine ? "

ordayım; YÜREĞİNDE...
Ve gözüm kapalı dalıyorum derinliklerine ...
Bir an bile düşünmeden, bir an bile terettüd etmeden ...
Son'a geliyorum... SANA...
*CaDaLoz_*
Admin
Admin
*CaDaLoz_*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sokakta dilenen bu ünlü kim?   Sokakta dilenen bu ünlü kim? Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 8:47 am

Kesin ben degilim Smile
RaDYoEyLuL
Admin
Admin
RaDYoEyLuL

MesajKonu: Geri: Sokakta dilenen bu ünlü kim?   Sokakta dilenen bu ünlü kim? Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 1:55 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ben gordummmm sendinnn...
*CaDaLoz_*
Admin
Admin
*CaDaLoz_*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sokakta dilenen bu ünlü kim?   Sokakta dilenen bu ünlü kim? Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 9:15 am

Yohhhh canimm kesin sen günes gözlügüyle bakmisin Very Happy ben o kaadr esmer degildim Very Happy

Sokakta dilenen bu ünlü kim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-