R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L

AnasayfaradyoeylulGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PORT SORUNLARI ICIN OKUYUN !!!

YazarMesaj
RaDYoEyLuL
Admin
Admin
RaDYoEyLuL

PORT SORUNLARI ICIN OKUYUN !!! Empty
MesajKonu: PORT SORUNLARI ICIN OKUYUN !!!   PORT SORUNLARI ICIN OKUYUN !!! Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 8:08 pm

Simdi yazdiklarimi güzelcene okuyun!!!
Flatcast da bir cok üye yayina girilmiyor diye sikayet ediyorlar yayin düsdügnden ve yayin alinmiyor/verilmiyor diye
bildigmiz no free stream point avaible.. sorunu bunun sen büyüg nedeni PORT AYARLARI GÜVENLIK AYARLARI VE ADSL BAGLANTINIZ

simdi basliyalim

en önemlisi SABIT TCP/IP vermek kisa bi anlatim detayli anlatim altda gelecek
Bilgisayarım Çift Tıkla Aç --> Ag Bağlantılarım --> Ag Bağlantılarımı Görüntüle --> Yerel Ag Bağlantınızı sağ tıklayıp --> Özellikler Tıkla

Açılan pencerede --> Internet Iletişim Kuralları (TCP/IP) Tıkla aç --> Açılan pencerede --> Aşağıdaki Ip adresini kullan seçeneğini işaretleyip. Kullanmak istediğiniz local Ip adresini belirleyebilirsiniz.

Ag Alt maskesi üzerine tıkladığınızda otomatik olarak eklenir. Varsayılan Ag geçidi genellikle modeminizin modem ayarlarına bağlandığınız ip adresinle aynıdır. Örnek benimki 10.0.0.2 bazı modemlerin 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 olabilir. DNS adres bölümünede geçici olarak modeminizin ag maskesini yazabilirsiniz. Daha sonra DNS adreslerini kendi belirlediğiniz bir adresle değiştirilebilirsiniz.

Simdi gelelim modemlerinize :
Modemde port ayarlari yapilmasi gerekiyor bunun icin altdaki 2 sayfada bakin modeminiz orda mevcut mu
1sayfa:
http://www.tcpsecurity.com/doc/adsl/portacmak.html

2sayfa: burda direk modeme göre flatcast yayari anlatiliyor
http://www.portforward.com/english/applications/port_forwarding/Flatcast/Flatcastindex.htm

BU IKI SAYFADA KENDI MODEMINIZE BAKIN MEVCUT MU LÜTFEN BVURDA BENIM MODEM BU NASIL YAPICAM YAZMAYIN ILK ÖNCE KENDINIZ BAKIN ORADA MODEMINIZI O LISTELERDE BULDUNUZ ZAMAN VE YINEDE ANLAMADINIZ YER VARSA BIZE LINKI VERIN SIZIN MODEMIN ANLATIMIN LINKINI

BIZDE SIZDEN FARKLI BISEY YAPMIYORUZ BU IKI SAFADA SIZIN YAZDINIZ MODEME BAKIYORUZ

Modeminiz cok "dandik" ise o listelerde mevcut degilse birde googlede modemin numarasin modelini markasini yazip port ayrlari aratin not: modem abc 456 port acmak veya modem abc 456 emule icq portlari acmak gibi de arata bilirsiniz abc 456 sizin modem

soru sorarken
Modemin markasini model numarasini ve hata en iyisi modeme baglanip ilk sayfasindan Menüden bi printscreen yapip sorunuza eklemek

PORT ILE ILGILI SORULARI LÜTFEN BURDA BU BASLIK ALTINDA SORALIM VE BIDAHA DIYORUM MODEM MARKASINI MODEL NUMARASI vs HERSEYI YAZIN

LÜTFEN BUNA UYALIM BILGILERINIZI TAM VERIN KIMSE DEFALARCA GERI SORMAK ISTEMES SIZDE BÖYLECE DA UZATIRISNIZ SORUNUN CÖZÜLMESINI NEKADAR DETAYLI BILGI VERIRSENIZ OKADAR IYI YARDIM EDE BILIRIZ

genelde modemlere su sekil baglaniliyor
http://192.168.1.1

PORT SORUNLARI ICIN OKUYUN !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-