R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L

AnasayfaradyoeylulGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sakat doğacak çocuğunu aldıran ünlü kim?

YazarMesaj
*CaDaLoz_*
Admin
Admin
*CaDaLoz_*

Kadın

Sakat doğacak çocuğunu aldıran ünlü kim? Empty
MesajKonu: Sakat doğacak çocuğunu aldıran ünlü kim?   Sakat doğacak çocuğunu aldıran ünlü kim? Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 9:13 am

Anlayamazsın' albümünü piyasaya çıkaran Kibariye, Günaydın'ın haberine göre birkaç ay önce mecburen kürtaj olduğunu itiraf etti: Doktorum bebeğin gelişme sorunu yaşadığını, sakat doğacağını söyledi. Ben de 3 aylıkken aldırdım. Aşı tedavisi görüyorum ve kızıma mutlaka bir kardeş yapacağım..

Kibariye, 30 yıllık müzik kariyerinin 33. albümü 'Anlayamazsın'ı geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkardı. Yeni albümünde Sezen Aksu, Yalın, Ercan Saatçi, Selami Şahin, Sinan Akçil gibi ünlülerin şarkılarını seslendiren Kibariye, kısa sürede 'en çok satanlar listesi'nin üst sıralarına yükseldi.

Her zaman şen şakrak görünen ve 'hiç üzülmez, öfkelenmez ve ağlamaz' imajı yaratan 50 yaşındaki Kibariye, yeni albümü öncesinde yaşadığı bir üzüntüyü ise şöyle anlattı: "Birkaç ay önce hamile kaldım ama çocuk karnımda gelişme sorunu yaşamış. Doktorum kürtaj olmamı, aksi halde doğacak çocuğun sakat olacağını söyledi. Ben de kürtaj oldum. 3 aylık hamileydim. Sakat doğmasın istedim. Şimdi yeniden hamile kalmak için aşı tedavisi görüyorum. Yaşımdan dolayı yumurtalıklarım zayıflamış. Yumurtalıkları güçlendirici aşılardan oluyorum."

Sakat doğacak çocuğunu aldıran ünlü kim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-