R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L

AnasayfaradyoeylulGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÖZÜR DİLEMELERİ GEREKİRDİ

YazarMesaj
*CaDaLoz_*
Admin
Admin
*CaDaLoz_*

Kadın

ÖZÜR DİLEMELERİ GEREKİRDİ Empty
MesajKonu: ÖZÜR DİLEMELERİ GEREKİRDİ   ÖZÜR DİLEMELERİ GEREKİRDİ Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 9:17 am

Erbil ödül töreni sonrası geçtiğimiz hafta 'Gülben Ergen'le Sürpriz' programına, ismi Hüsnü Şenlendirici'den sonra yazıldığı için katılmaması hakkında ilk kez konuştu: "Gülben katıldığı bir programa, mesela adının Hilal Cebeci'den sonra yazıldığını görse ne yapardı? Programcıysan o alt yazıyı nasıl es geçersin? Bunlara dikkat edilmesi gerekir. Haberciler bir programa konuk olduğunda Uğur Dündar'dan önce genç bir muhabiri yazabilir misin? Bir hiyerarşi vardır. En azından yıl itibariyle vardır." Okan Bayülgen ile Gülben Ergen'in bir özür dilemesi gerektiğini belirten Mehmet Ali Erbil, "Ben bana yapılmış saygısızlığa tepki koydum. Aynı kızın iki sevgilisi programa çıkabiliyor! Bu durumlara düşüyorlar" diyerek bir zamanlar Deniz Seki'yle aşk yaşayan Bayülgen ve Seki'nin şimdiki sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'ye laf attı.

ÖZÜR DİLEMELERİ GEREKİRDİ
1 sayfadaki 1 sayfası