R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L

AnasayfaradyoeylulGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÜMMET İ MUHAMMEDİN SELAMI VAR

YazarMesaj
*CaDaLoz_*
Admin
Admin
*CaDaLoz_*

Kadın

ÜMMET İ MUHAMMEDİN SELAMI VAR Empty
MesajKonu: ÜMMET İ MUHAMMEDİN SELAMI VAR   ÜMMET İ MUHAMMEDİN SELAMI VAR Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 10:28 am

Üniversitede okuyan bir ögrenci yil sonu sinavlarina girmis ve arkadasina:
Ben memleketime gidiyorum, sinavlar belli olduktan sonra bana sonuçlari
bildir, ancak telefona ben çikarsam bana söylersin.
Telefona annem çikarsa zayifim olmaz da eger bir tane olursa Ebubekir'in selâmi var, dersin.
Iki zayif imkansiz da eger olursa Ebubekir'in Ömer'in selâmi var, dersin.
Üç zayif hiç olmaz da eger olursa Ebubekir'in, Ömer'in, Osman'in selâmi var dersin.
Dört zayif imkansiz da eger olursa, Ebubekir'in, Ömer'in, Osman'in, Ali'nin selâmi var dersin, seklinde konusup memleketine gelir.
Bir zaman sonra sinavlar belli olur, arkadasi sinav sonuçlarini bildirmek için telefona sarilir, telefona ögrencinin annesi çikar.

-"Teyze, oglunuza söyle Ümmet-i MUHAMMED'in selâmi var"

TEMEL BU

Bizim temel polislerden kaçarken bi köye gitmis. Köylüde günlerdir bekledikleri imamin temel olduGunu zannetmisler. Hos geldin hocam filan. Tabi temel çakmis davayi kurtuldum diyerek hoca olduGunu söylemis.
Köyde cenaze olmus temel yanina kimseyi almadan yikiyormus cenazeyi devamli.
Köylüler merak etmis ya bu hoca napiyo kimseyi almadan cenaze yikiyo Ne yapalim demisler. Birimizi öldü diye söyleyelimde ne yapiyor ne ediyor öGrenelim.
Köylü ölü numarasiyla teleme ****ürülmüs. Temel yine demis kimse gelmesin içeri. Köylü disarida beklemeye baslamis. Içerden sesler geliyo bam küt çat pat. Köylüler sormus hocam ne oluyor.
Temel bisey yok merak etmeyin. Yine sesler geliyo bam küt çat pat.
Köylüler tekrar sormus hocam ne oluyor.
Temel yine bisey yok merak etmeyin. Aradan 15-20 dk geçtikten sonra;
Temel kizgin kizgin çikar.
La baa bidaha ölmemis adam ceturmeyun öldirene kadar canim çiktu.
nasıl ama arkadaşlar?

ÜMMET İ MUHAMMEDİN SELAMI VAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-