R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L

AnasayfaradyoeylulGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eşi terk edince ölüm orucuna başladı

YazarMesaj
*CaDaLoz_*
Admin
Admin
*CaDaLoz_*

Kadın

Eşi terk edince ölüm orucuna başladı Empty
MesajKonu: Eşi terk edince ölüm orucuna başladı   Eşi terk edince ölüm orucuna başladı Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 11:06 pm

MUĞLA (İHA) - İzmir'de eşi tarafından terk edilen servis şoförü, ölüm orucuna başladı.

Edinilen bilgiye göre, Konak ilçesi Karabağlar semtinde servis şoförlüğü yapan Ali Rıza Çahadar (48), yaklaşık bir yıl önce Alanya'da tanıştığı ve daha sonra Fethiye'ye gelerek evlendiği Estonya'lı eşi Leili Kepp'in (45), kendisini terk etmesi üzerine ölüm orucuna başladı. Eşiyle nikah yaptığı Fethiye'ye gelerek ölüm orucuna başlayan Çahadar, üzerine eşi ve kendisinin resmini yerleştirdiği altına da "Lütfen Geri Dön Sensiz Yapamıyorum" yazılı tişörtüyle eşini geri kazanmak için her şeyi yapacağını
söyledi. Eşiyle Alanya'da tanışarak evlendiklerini söyleyen Çahadar, "Eşim Leili Kepp Estonya'nın Talli kentinde bir kağıt fabrikasında işçi olarak çalışıyordu, ben de İzmir'de servis şoförlüğü yapıyorum. Tanıştıktan üç ay sonra 25 Mayıs 2007 tarihinde Fethiye'de evlendik. Biz evlendikten sonra eşim Estonya'ya geriye döndü ve Temmuz ayında tekrar benim yanıma geldi. Benim yanımda üç hafta kaldı bu arada kendisine oturma izni almak için başvurduk ancak maddi durumum iyi olmadığı için oturma izni alamadı.

Üç hafta sonra eşim tekrar Estonya'ya döndü 2008 yılı Ocak ayına kadar bir daha Türkiye'ye gelmedi bizde devamlı olarak Internet ve telefon yolu ile görüşüyorduk. Daha sonra eşim Leili Kepp 30 Ocak tarihinde tekrar geldi ama yine oturma izni alamadığımız için üç ay kaldıktan sonra ülkesine geriye döndü ve beni Estonya'ya aldıracağını söyledi. Ancak daha sonraki görüşmelerimizde benim maddi durumumu bahane ederek bu evliliği bitirmek istediğini söyledi. Şimdi artık telefonlarıma bile cevap vermiyor. Bende eşimi geriye döndürebilmek için her yolu denemeye karar verdim. Şimdi bir tişörtün üzerine eşim ile birlikte çektirmiş olduğumuz resmi bastırdım ve altına da İngilizce olarak "Lütfen Geriye Dön Sensiz Yapamıyorum" yazdırdım ve aşkımızı taçlandırdığımız yer olan Fethiye'ye gelerek ölüm orucuna başlamaya karar verdim amacım sesimi eşime duyurmak ve onu geriye kazanmak" diye konuştu.

Fethiye kent merkezinde bulunan Uğur Mumcu Parkı içerisinde ölüm orucuna başlayan Ali Rıza Çahadar, Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekipleri tarafından gözaltına alınarak karakola götürüldü.

Eşi terk edince ölüm orucuna başladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-