R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L

AnasayfaradyoeylulGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Genç kızın korkunç itirafı

YazarMesaj
*CaDaLoz_*
Admin
Admin
*CaDaLoz_*

Kadın

Genç kızın korkunç itirafı Empty
MesajKonu: Genç kızın korkunç itirafı   Genç kızın korkunç itirafı Icon_minitimePerş. Mayıs 08, 2008 1:58 pm

Onların babamı öldüreceklerini biliyordum ama tecavüz korkusuyla söyleyemedim."

Yalova'da 3 Eylül 2007'de gece çalıştırdığı marketi kapatıp evine dönen Ergül Namal (43), yolda otomobilinin arıza yaptığını söyleyip kendisinden yardım isteyen Ramazan Dönmez (26) tarafından vurularak öldürüldü. Dönmez ifadesinde, “Ergül'ün ikinci eşi Gönül ile tanıştık. Birbirimizi seviyorduk. Ergül'den kurtulmak için onu öldürmeye karar verdik. Bu planımızdan Gönül'ün Salihli'de oturan kardeşleri Ahmet ve Rukiye Diril'in de haberi vardı. Planı gerçekleştirdik fakat yakalandım” dedi.

Tutuklanan Dönmez hakkında ‘planlayarak adam öldürmek', Namal hakkında ise ‘cinayete azmettirmek'ten ömür boyu hapis istemiyle dava açıldı. Yalova Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın duruşmasında öldürülen Ergül Namal'ın ilk eşinden dünyaya gelen kızı Öznür Namal tanık olarak dinlendi. Genç kız kendisini tecavüzle tehdit ettikleri için öldürüleceğini babasına söyleyemediğini anlattı: “Üvey annemin babamı öldürteceğini biliyordum. Kardeşleriyle evde konuşurken planlarını duydum. Bu sırada beni gördüler. Üvey annem ve kardeşi olayı söylersem bana tecavüz ettirecekleri tehdidinde bulundular. Korkudan sustum."
Kaynak: Vatan

Genç kızın korkunç itirafı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-