R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R*A*D*Y*O***E*Y*L*U*L

AnasayfaradyoeylulGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ALBÜMÜNÜ CANLI YAYINDA TANITTI

YazarMesaj
*CaDaLoz_*
Admin
Admin
*CaDaLoz_*

Kadın

ALBÜMÜNÜ CANLI YAYINDA TANITTI Empty
MesajKonu: ALBÜMÜNÜ CANLI YAYINDA TANITTI   ALBÜMÜNÜ CANLI YAYINDA TANITTI Icon_minitimePerş. Mayıs 08, 2008 9:27 am

Sanatçı Petek Dinçöz, yeni albümünü canlı yayınlanan televizyon programında tanıttı. Öncelikle stüdyoya basın toplantısını takip etmeye gelen gazetecileri konuk alan Dinçöz, önce kendisi sorularıyla onları terletti, ardından da gazetecilerin kendisine sorduğu sorularla terledi. Canlı yayın bitiminde programını sunduğu stüdyoya dev bir pasta getirildi. Yeni albümü "Frekans"ı tanıtan sanatçı, neredeyse boyunun iki katı büyüklüğündeki pastayı keserken zorlandı.
Basın mensuplarının, albümünün isminden yola çıkarak, "Sanat camiasında frekansınızın tutmadığı isimler var mı?" sorusuna Dinçöz, "Böyle polemiklerin içinde olmak istemiyorum. Zaten olanları siz biliyorsunuz. Bundan sonra ben şarkılarımla ve bu albümdeki yorumculuğumla konuşacağım. Gırtlağıma güveniyorum" cevabını verdi.
İHA

ALBÜMÜNÜ CANLI YAYINDA TANITTI
1 sayfadaki 1 sayfası